Koncerts 2017

Mūzikas un angļu valodas nometnes KONCERTS – neatņemama sastāvdaļa, kas iespējams sniedz vislielāko gandarījumu skolotājiem, audzēkņiem un šī pasākuma viesiem. Šī reize nebija izņēmums un viens no pirmajiem skatītāju komentāriem pēc koncerta bija: “Neticami, ka to visu var iemācīties 5 dienās.”
Protams, ka emocijas, kas valdīja pasākumā, mēs jums te pārnest nespēsim, bet caur kameras aci koncertā ielūkoties var un cerams arī jūsu sirdi redzētais sasildīs.
Šajā gadā kā jau kārtīgā koncertā sākām ar iesildošo grupu, kuras lomu uzņēmās nometnes vadītāji, izpildot deju no dziesmas “Stay alive”. Kad nu mākslinieki, publika un skatuve ir iesildīti, tad visi drošiem soļiem var nākt priekšā un iepazīstināt ar nometnes tēmu: Dievs tas pats vakar, šodien un rīt. Pirmā dziesma – “Jēzus nemainās” un drosmes nostiprināšanai arī otrā dziesma – “Apziņa droša”. Te nu varētu pastāstīt, ka kopā nometnē bija pieejamas 5 muzikālas klases, kur katrā nokomplektējās 2 grupas, un 3 ne tik muzikālas klases, kurās dalību ņēma visi: māla darbnīca, kokapstrādes darbnīca un saruna ar loriņu par skaņu, ausi un ierīcēm. Uz skatuves aicinām pirmo ritma klasi, kas ar džambām pievienos skaņdarbam “Dievs tev jaunu dienu dod”. Nereti mums šķiet, ka ,lai pasludinātu kādu patiesību, mums jālieto vārdi. Bet tā nav un to ir iespējams paveikt pat ar džambas ritmu. Jānis, Džošs un Sāra mums nodemonstrēja, ka ir iespējams palikt pie sava dzīves ritma, pat ja pasaule ap tevi spēlē pavisam citu ritmu. Turpinām ar priecīgiem ritmiem, tamburīnu klasei izpildot skaņdarbu “Happy”. Jums šķiet, ka izskatās sarežģīti? Pasniedzēja jau pēc divām nodarbībām teica: šie bērni jau visu ir iemācījušies! Pagājušajā gadā mūs koncertā priecēja vairāki solisti, bet šogad kādi bērni jau ir izauguši līdz savam ansamblītim. Uz skatuves ar aplausiem sagaidām Zani, Ditu, Emīliju un Megiju ar dziesmu “Kaija”. Vienam krēslam uz skatuves pievienojas vēl kupls skaits, lai savas jauniegūtās prasmes atrādītu ģitāras klases 1. grupa un 2. grupa. Laiks kopdziesmai un šoreiz visi kopā izpildām dziesmu “I’m a Soldier”, kas šķiet ik vienam lika sajust tirpiņas skrienam. Un lūk arī dejas klase ir gatava turpināt ritmu, basus un tirpiņas ar deju “Say Yes”. Jāatpūšas. Ko mierīgāku mums piedāvāja Megija,nodziedot un uz ģitāras izpildot dziesmiņu “Māmiņai”. Nu ir pavisam silti ap sirdi, vai ne? Turpināt vērties tālumā mums palīdzēs ritma klases otrā grupa ar skaņdarbu “Kuģis”. Un ja ar ūdeni sākām, tad ar ūdeni arī turpinām, jo ne vienmēr tas ir zem mums… šovasar tas daudz bija arī virs mums. Ritma klase ar skaņdarbu “Lietus”. Lietus spēj nomazgāt daudz, bet vēl daudz vairāk spēj nomazgāt piedošana. Kopdziesma “Piedod”. Bet, kad piedots, ko darām tālāk? Ceļamies kājās, lai no jauna nostātos uz klints, kas mūžīga, mīlestības pilna un nekad nesatricināma. Koncertu noslēdzam ar kopdziesmu “Stiprā klints”. Protams, ka turpinājumā nebeidzami aplausi, apskāvieni, diplomiņi, paldiesiņi, kliņģeris un citas labas lietas, bet tās izbaudīsiet, ja nākamajā nometnē apciemosiet bērnus koncertā 🙂 Uz tikšanos un ceram, ka kameras actiņa savu darbu padarīja godam 🙂