Reiz bija…

Reiz kādā vakarā, Ziemassvētku brīvlaikam sākoties, Liene Bībelē izlasīja, ka bērniem ir jāciena tēti un mammu. Aprunājoties ar brāli, tika nolemts brīvlaiku pavadīt palīdzot tētim maiznīcā… Tā sākās kāds skaists stāsts, kuru lieliem un maziem bija iespēja izdzīvot Bauskā, Iecavā, Drustos, Liepā, Sedā un Rīgā. Kā Lienei ar brāli sekmējās? Gluži kā mums 🙂 – kaut kas sanāca labāk, kaut kas ne tik labi, kaut kur kļūdījās, bet kaut kur bija jāpiedod. Bet pāri visam gan Liene ar brāli, gan katrs viens skatītājs varēja pārliecināties, ka esam drošās rokās, ja mūsu sirdī valda Dieva mīlestība un vēlme šajā mīlestībā dalīties! 🙂 Vēlam Jums daudz Dieva mīlestības 2018. gadā! 🙂

Bībeles diena ir diena, kad komandas no dažādiem Pestīšanas armijas korpusiem Latvijā sabrauc kopā un veic dažādus radošus gan uz atjautību, gan uz veiklību balstītus uzdevumus, pārbaudot savas zināšanas Bībeles stāstos, kurus iepriekš būs studējuši.
Šajā reizē tēma bija SATIKŠANĀS. Aplūkojām 10 dažādus stāstus, kuros Kristus satiek visdažādākos cilvēkus savā ceļā – nu gluži kā mēs. Mācījāmies Viņa attieksmi, pazemību, lēnprātību, gudrību un mīlestību uz katru vienu cilvēku. Protams arī daudz dziedājām, smējāmies un neticēsiet – mēs pat “sēdējām telefonos”! 🙂

Pestīšanas armijā ir virsnieki – institūciju vadītāji; kareivji – draudžu biedri; jaunkareivji – bērni un jaunieši, kuri vēl nav sasnieguši 14 gadu vecumu, redz Pestīšanas armiju, kā savu draudzi un vēlas tajā kalpot. Viņi atbalsta draudzes vadītāju sociālā darbā, praktiskās lietās, muzicējot vai kā savādāk. Bet reizi gadā visi jaunkareivji sabrauc kopā, lai jauki pavadītu laiku spēlēs, dziesmās, priekšnesumos, liecībās un izklaidēs. Protams pirms tam ir arī kādi mājasdarbi. Izdevās viņiem tas lieliski 🙂

Radītāja aizraujošā darbnīca – nometnes, kurās bērni sanāca kopā Bauskā, Drustos, Liepājā, Sedā un salidojumā Brocēnos.

Dienas centra bērniem “Patvērums” vasaras nometne 2017. gada vasarā – “Ja TU ticēsi – TU piedzīvosi!”

Īss ieskats koncertā mūzikas un angļu valodas nometnes DISKO noslēgumā.

DISKO – mūzikas un angļu valodas nometne ir viena no šī gada artaviņām, ko bija iespēja caur mūzikas kalpošanu ielikt bērnos un jauniešos. Mūzikas kalpošana savus lielos apgriezienus uzņēma 2012. gadā ar pirmo uzvesto mūziklu, kas noveda pie vairāku citu mūziklu uzvešanas nākamajos gados. Cits liels solis bija liels ģitāru, džambu un tamburīnu iepirkums draudzēm ar jauniešu kalpošanu. Un tā pat jau otro gadu mums ir iespēja bērniem piedāvāt mūzikas un angļu valodas nometni. Nometne bija atvērta bērniem ar jebkuru sagatavotības līmeni, par vienīgo nosacījumu liekot vien vēlmi ņemt dalību, izaicināt sevi un izbaudīt tās iespējas, kas paveras. Šogad dalību ņēma 45 bērni un kopā pavadīja 5 skaistas dienas gan smejoties, gan brīžiem prožektoru gaismā uztraucoties, gan ēdot, gan mācoties, gan pa tumsu zem zvaigznēm ar Lāci un Milku dejojot un daudz ko, daudz ko citu sadarot. Te mazs ieskats bildēs.

Velo 10gades jubilejas brauciens – ar atgriešanos vēsturiskajā sākumpunktā Burtniekos un ceļojumu no ezera gar upi uz jūru 🙂 3 šai vasarai tik atbilstošas dienas, 36 tuvi un ļoti jauki cilvēki, 150 skaistas dabas ieskauti kilometri 🙂

Jaunieši Stokholmā – vērienīgs noslēgums projekta 1. sezonai, kur jauniešu grupa no visas Latvijas 6 reizes tikās dazādos korpusos, lai kopīgi mācītos, slavētu, augtu un vienkārši sadraudzētos… kas viņiem sanāca lieliski.
Tā nu 1. sezonas noslēgumā mūs ļoti laipni uzņēma Stokholmas 393 korpuss. Daudziem nebijusi pieredze lidmašīnā, Zviedrijā, kultūrā, bet pāri visam jaunas un jaunas liecības, ka Dievs ir labs, Viņš mūs mīl un Viņš ir līdzās ik vinā brīdī un vietā.

RADĪTS FINIŠĒT – aktīva dzīvesveida nometne, kas ikvienam tās dalībniekam ļāva paskatīties uz sevi kā uz nozīmīgākā skrējiena dalībniekiem… kur mums jābūt trenējamiem, vienotiem, neatlaidīgiem… un rezultātā uzvarētājiem.

Ziemassvētku programma – kas tika īstenota Saldū, Liepājā, Drustos, Liepā un Sedā ar Pestīšanas armijas jauniešu palīdzību no Rīgas, Bauskas un Sarkaņiem.

Aiz baltās rozes smaržas – Ziemassvētku izrāde ar dienas centra “Patvērums” bērnu līdzdalību.

Ziemassvētki 2016 Daugavpils korpusā bērniem 🙂

Bībeles diena 2016 – Dāvids, arfa, dzeja, deja, draugi… Dievs…

Par un Pret – Dienas centra bērniem “Patvērums” Vasaras nometne 2016. gadā.

Atskats uz koncertu mūzikas un angļu valodas nometnes noslēgumā 🙂

Mūzikas un angļu valodas nometne “Pacelies augstu Debesīs” – brīnišķīgs laiks bērniem no dažādām Latvijas pilsētām vienuviet Skangaļos 5 atraktīvu dienu garumā sarunās, dziesmās, dejās un līksmībā kopā ar draugiem no Anglijas 🙂Šajā vasarā bērni vecumā no 8 līdz 12 gadiem no Drustiem, Liepas, Iecavas, Bauskas un Rīgas varēja laiku pavadīt dienas nometnēs “Jūras dzelmē”. Tas bija aizraujošs vasaras notikums!
Dienas nometne “Jūras dzelmē” deva bērniem iespēju kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku vasaras brīvlaikā. Tās laikā bērni arvien vairāk iepazina Dieva radīto pasauli, šoreiz jūras dzelmē. Dažādās radošās aktivitātes bērni uzzināja, kā Dievs pazīst mūs, dzird mūs, stiprina mūs, mīl mūs un sūta darīt labus darbus. Jūras dzelmē bērni mācījās palīdzēt apkārtējiem, uzzināja par bērniem no citām pasaules daļām un iepazina draugus.
Nometnēs bērni smēlās zināšanas par jūras dzelmi un tās iemītniekiem, dodoties dažādās ekskursijās un pārgājienos – vietējos parkos, upēs un ezeros. Šo dienu laikā bērni dziedāja un dejoja Svinību rifā, sportoja un spēlējās Zināšanu alā, guva jaunas zināšanas Jūras akadēmijā gatavoja našķus Pelikānu ostā un baudīja gardas maltītes.
Paldies visiem brīvprātīgajiem, kas veltīja savu laiku un talantus nometnes tapšanā, kā arī paldies visiem sponsoriem un atbalstītājiem, kas nesavtīgi deva dažādus produktus un izejmateriālus, lai mēs spētu nodrošināt bērniem pilnvērtīgas maltītes dienas laikā.

Tour De Zemgale 2016 – atmiņas, smaids uz lūpām, ilgas… brauciens, kam vieta atmiņās uz gadiem garantēta 🙂

Eesti 2011 – viens no visu laiku skaistākajiem braucieniem 🙂

Ekspedīcija – Norvēģija
Dievs ir labs – gan pie pārmaiņām, gan bēdās, gan bailēs, gan tad kad viss ir brīnišķīgi!

Muzikālā izrāde “Sniegavīra stāsts” – Sniegavīra stāsts ne tikai iepriecināja, bet arī aizsniedza cilvēku sirdis ar Dieva mīlestības vēsti. Izrādes pamatideja ir atgādināt, ka brīnumi notiek katru dienu. Mums tikai nepieciešama vienkārša bērna ticība! Izrāde ir pietiekami nopietna un atraktīva, lai uzrunātu gan pieaugušos, gan mazākos skatītājus. Mēs vēlamies aizskart ģimenes, kuras nonākušas dzīves grūtībās, un ticam, ka Dievs dod brīnumu katrai šādai ģimenei. Paldies visām organizācijām, kuras sadarbojās, palīdzēja un atbalstīja DAC “Patvērums” radošās komandas, darbinieku un bērnu centienus. Īpašs paldies “DAILES TEĀTRIM” par tērpiem un LIELS PALDIES radošai, sirsnīgai, atsaucīgai “DEKONOMAS” komandai par brīnišķīgajām dekorācijām! Paldies visiem, kuri sadzirdēja, noticēja un ieguldījās šīs izrādes tapšanā!

Šajos Ziemassvētkos dažādās Latvijas vietās lielus un mazus priecēja izrāde “Tu esi mans”. Gan smieklus, gan līdzjūtību raisīja stāsts par Snīpuli no sīkaliņu ciemata. Šajā Elijas radīto koka cilvēciņu ciemā viss bija mierīgi, līdz brīdim, kad Niks ieradās ar savu jauno skaisto kārbu… 🙂 Šo stāstu variet izlasīt Maksa Lukeido grāmatā ar tādu pašu nosaukumu.

Bībeles Diena 2015 Skangaļos

Pietura – Dienas centra bērniem „Patvērums” rudens nometne.

Jauniešu departamenta vasara 2015

Esi uzticams – Dienas centra bērniem „Patvērums” nometne.
14 – 17. 08.2015 apskats bildēs

Dēla Dzirksteļu Laboratorija 3 mēnešu garumā: izzinošas nodarbības, atklājot Dieva plānu man, eksperimenti un pētnieciskais darbs, intelektuālas aktivitātes mazās grupās, sporta aktivitātes, peldēšanās, lielās komandu spēles, radošās darbnīcas, tematiski vakara pasākumi!

Tour De Vidzeme 2015:
Rauna – Smiltene – Strenči – Seda – Trikāta – Valmiera
Bija makten forši!

Laura Slaidiņa:
No 17.-19.aprīlim man bija iespēja pavadīt nedēļas nogali Skangaļos. Tas bija Dieva klātbūtnes un svētību piepildīts laiks. Šajā nedēļas nogalē varēju uzzināt ko jaunu par ko varu pateikties viesiem no Zviedrijas – Jennie un Alejandro Gallardi. Bija patiess prieks viņus iepazīt.
Kā arī varēja pavadīt laiku slavējot Dievu ar dziesmām, lasot Bībeli, lūdzot. Bagātīgi Dieva klātbūtni sajutu arī esot Dievkalpojumā Drustos un viesojoties Gatartas pansionātā.
Kā arī bija iespēja uzspēlēt dažādas galda spēles kopā ar citiem un pārbaudīt savas zināšanas. Protams, neiztikt arī bez sportiskām aktivitātēm, kas šoreiz bija orientēšanās spēle pa Cēsīm, pildot uzdevumus un meklējot objektus. Patiesībā Cēsis man ir labi zināma pilsēta, bet atklājās dažas skaistas vietas, ko nezināju.

Aizvadīts realitātes šovs KADRA Fabrika 2015! Valentīndienas noskaņas, dziesmas, smieklīgi runātāji, Vamži, disene un, protams, Balstiņa!!!

Bībeles pētnieku diena – šoreiz tikko atvērtajā Bauskas korpusa jaunajā ēkā. Apskatām, ko nozīmē būt labam draugam. Nesacenšamies, bet draudzējamies!

Decembrī trīs nedēļas nogales 8 Latvijas pilsētās bērni un pieaugušie tika priecēti ar muzikālu izrādi “Svētki pie silītes“, kā arī ar spēlēm un dāvanām. Paldies atbalstītājiem, brīvprātīgajiem un visiem, kas mūs laipni uzņēma!

Dienas centrs bērniem “Patvērums” 12.decembrī vecākiem un draugiem dāvāja brīnišķīgu muzikālu Ziemassvētku izrādi “Eņģeļu stāsts“.

Dienas centra bērniem “Patvērums” bērnu un studijas “DEBESSmANNA” kopdarbs bērnu nometnes ietvaros 2014.g. oktobrī!

Atskats uz 2014.g. vasaras Bībeles skolu 8 pilsētās, kur kopā dalību ņēma 180 bērni.

Nedēļas nogale uz riteņiem 2014.gada vasarā. 3 dienas, 30 dalībnieki un 170 kilometri… Daugavpils – Krāslava – Aglona – Špoģi – Daugavpils